Showing 13–16 of 16 results
Filter by price
Acer
Laptop Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT 14″ Intel N355 8GB RAM 512GB SSD Intel Graphics Win 11 Home
SKU:
11549174
In stock
Laptop Acer Aspire Lite AL16-54P-52AL, Intel Core 5 120U, 16″ WUXGA, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11666134
In stock
| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core 5 |
| Processor model: | 120U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.53 kg |
| Product colour: | Silver |
Notebook Acer TravelMate P2 16″ Ryzen 5 PRO 7535U 16GB 512GB SSD QWERTZ DE
SKU:
12006760
In stock