Showing all 2 results
Filter by price
Acopino
Espresso machine Acopino 1.7 L Cremona Fully-auto
SKU:
11029092
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 12 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 12 cups |
Espresso machine Acopino 2 L Monza Fully-auto
SKU:
11029088
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 15 cups |