Showing 1–12 of 16 results
Filter by price
Acer
Hybrid 2-in-1 laptop Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-338B — 14″ WUXGA touchscreen, Intel Core 3 N355, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11650861
In stock
| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core 3 |
| Processor model: | N355 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.54 kg |
| Product colour: | Silver |
Laptop Acer Aspire 16 A16-71M-79HS 16″ Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Intel Arc Windows 11
SKU:
11458122
In stock
949,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2048 x 1280 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model: | 155H |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.64 kg |
| Product colour: | Grey |
Laptop Acer Aspire Go 15 AG15-21P-R150 — AMD Ryzen 5 7520U, 15.6″ Full HD, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11679390
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.73 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Laptop Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R0QU — AMD Ryzen 5 7430U, 15.6″ Full HD, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11635048
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7430U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.78 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 2.3 GHz |
Laptop Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R2WK — AMD Ryzen 7 5825U, 15.6″ FHD, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11635049
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 5825U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.78 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 2 GHz |
Laptop Acer Aspire Go 17 AG17-31P 17.3″ Intel N-series N355 1.9 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Intel Graphics Win 11 Home
SKU:
11549177
In stock
Laptop Acer Aspire Go 17 AG17-31P 17.3″ Intel N-series N355 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Graphics Win 11 Home
SKU:
11549185
In stock
Laptop Acer Aspire Go 17 AG17-31P-302C — Intel Core 3 N355, 17.3″ Full HD, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Wi‑Fi 6, Windows 11
SKU:
11261430
In stock
| Display diagonal: | 17.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | Intel Core 3 |
| Processor model: | N355 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.035 kg |
| Product colour: | Grey |