Showing all 6 results
Filter by price
Dewalt
Drum vacuum DeWALT DCV584L-QW — cordless 14.4 V, 5 Ah battery, 7.5 L tank, HEPA filter, 300 W, dry cleaning
SKU:
1867340
In stock
| Product colour: | Black, Yellow |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 4.8 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 300 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps |
| Dust capacity: | 7.5 L |
| Proper use: | Home |
Dust Extractor DeWALT DCV586MN-XJ
SKU:
4148128
In stock
| Product colour: | Black, Yellow |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Vacuum Cleaner Dewalt Wet and Dry Industrial DXV15T
SKU:
11169457
In stock
Wet/Dry Dust Extractor DeWALT DWV905H-QS 38 L 1400 W, H-class, 230 V
SKU:
10938035
In stock
| Product colour: | Yellow |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Wet/dry industrial vacuum DeWalt DXV15T 15 L, lightweight, portable
SKU:
12049714
In stock
Wet/Dry Vacuum DeWalt DXV34P-QT 34L 960W QuietTech 18 kPa – Yellow/Black
SKU:
12245298
In stock