Showing all 3 results
Filter by price
Einhell
Robotic lawn mower Einhell FREELEXO 1200 LCD BT
SKU:
4153315
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 14.3 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower EINHELL FREELEXO 600 BT — 18 cm cutting width, 2–6 cm height, 600 m², 18 V Li-Ion
SKU:
4643318
In stock
285,99 €| Product colour: | Red, Black |
|---|---|
| Weight: | 15.7 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower EINHELL Freelexo Smart 750 — battery 18 V, 3 Ah, cutting width 18 cm, for up to 750 m²
SKU:
12044334
In stock
916,99 €| Product colour: | Silver, Red, Black |
|---|---|
| Weight: | 13.79 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |