Showing all 3 results
Filter by price
Greenworks
Robotic lawn mower GreenWorks 2505507 — battery, 220 mm cutting width, up to 1000 m²
SKU:
4729289
In stock
717,99 €| Product colour: | Black, Green |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower Greenworks 2509307
SKU:
4729290
In stock
| Product colour: | Black, Green |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower GreenWorks 2513307 — battery, 17 cm cutting width, up to 550 m², built-in battery, 7.5 kg, black
SKU:
4724805
In stock
528,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 7.5 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 170 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |