Showing 13–24 of 26 results
Filter by price
Jabra
Headset Jabra Evolve 65 TE – Link390a MS Mono (Include Stand)
SKU:
11072821
In stock
166,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.075 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Jabra Evolve2 40 USB-C UC Stereo
SKU:
3501449
In stock
230,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.188 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Jabra Evolve2 50 USB-C
SKU:
10013123
In stock
165,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.1489 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Jabra Evolve2 55
SKU:
10013114
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.13 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |
Headset Jabra Evolve2 55 – Link380a MS Mono (Include Stand)
SKU:
10060701
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.079 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |
Headset Jabra Evolve2 65 Flex – Link380a UC Stereo
SKU:
10013126
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.136 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Jabra Evolve2 65 Flex – Link380c MS Stereo (Wireless Charging)
SKU:
10083912
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.136 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Jabra Evolve2 65 USB-C Black
SKU:
3519476
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.1764 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |
Headset Jabra Evolve2 65 USB-C Black MS Mono
SKU:
3498612
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.0992 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |
Headset Jabra Evolve2 85
SKU:
3579872
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.286 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |
Headset Jabra Evolve2 85
SKU:
3503941
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.286 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |
Headset Jabra Evolve2 85
SKU:
3502276
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.286 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.2 m |