Showing all 4 results
Filter by price
OnePlus
Smartphone ONEPLUS Nord CE 5G — 6.43″ AMOLED, 8 GB RAM, 256 GB, Dual SIM, Charcoal
SKU:
11506198
In stock
| Display diagonal: | 6.43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2400 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 11 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Charcoal |
| Weight: | 0.17 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 64 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 16 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| Battery capacity: | 4500 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone ONEPLUS OnePlus 15 — 6.78″ AMOLED, Snapdragon 8 Elite, 16 GB RAM, 512 GB, 5G, 7300 mAh, Violet
SKU:
11642893
In stock
876,99 €| Display diagonal: | 6.78 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2772 x 1272 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Violet |
| Weight: | 0.215 kg |
| RAM capacity: | 16 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 32 MP |
| Battery capacity: | 7300 mAh |
Smartphone ONEPLUS OnePlus 15 5G — 6.78″ OLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5, 16 GB RAM, 512 GB, 7300 mAh, Dual SIM, Sand
SKU:
11651493
In stock
900,99 €| Display diagonal: | 6.78 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2772 x 1272 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Sand |
| Weight: | 0.211 kg |
| RAM capacity: | 16 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 32 MP |
| Battery capacity: | 7300 mAh |
Smartphone ONEPLUS OnePlus 15 5G Dual SIM 16GB RAM 512GB storage Violet
SKU:
11651494
In stock