Showing all 2 results
Filter by price
Oppo
Smartphone Oppo 15 F 5G, Snapdragon 6 Gen 1, 6.57″ FHD+ display, 8 GB RAM, 256 GB, 6500 mAh, Dual SIM, IP68, Blue
SKU:
12256326
In stock
324,99 €| Display diagonal: | 6.57 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2372 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Blue |
| Weight: | 0.189 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | C |
| Battery endurance in cycles: | 1600 |
| Battery capacity: | 6500 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Oppo Find X9 Pro — Dual SIM, Android 16, 5G, 6.78″ OLED, 16 GB RAM, 512 GB, 7500 mAh, USB-C, White
SKU:
12267078
In stock