Showing 13–24 of 27 results
Filter by price
Roborock
Robot vacuum cleaner Roborock Q10 VF with mopping, 0.5 L bagless dustbin, 5200 mAh battery, 150 min runtime, 65 dB, Black
SKU:
11470941
In stock
220,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.99 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock Qrevo 798
SKU:
11453030
In stock
Robot vacuum cleaner Roborock Qrevo Edge 5V1 — bagless, 0.325 L dust bin, 2.7 L base, Li‑Ion 5200 mAh, 190 min runtime, 60.4 dB, black
SKU:
11374043
In stock
625,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 190 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock Qrevo EdgeT White QRET-02
SKU:
11470119
In stock
Robot vacuum cleaner Roborock Qrevo MaxV — 4200 Pa, 5200 mAh, 180 min runtime, 0.33 L dustbin, self-emptying base
SKU:
11260344
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock S8 MaxV Ultra black
SKU:
10901693
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Dust container type: | Combi |
| Dust capacity (total): | 2.77 L |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock S8 MaxV Ultra white
SKU:
10901692
In stock
953,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Dust container type: | Combi |
| Dust capacity (total): | 2.77 L |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock S8+ black
SKU:
10499760
In stock
413,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.2986 kg |
| Dust container type: | Combi |
| Dust capacity (total): | 2.85 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock S8+ white
SKU:
10499761
In stock
452,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 9.2986 kg |
| Dust container type: | Combi |
| Dust capacity (total): | 2.85 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Roborock Saros 10R
SKU:
11358657
In stock
949,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.1 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |