Showing 97–105 of 105 results
Filter by price
Samsung
TV Samsung QE50Q8FAAU 50″ QLED 4K UHD (3840×2160), Dual LED, Tizen, 50 Hz
SKU:
11459355
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Grey, Titanium |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 125 cm |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
TV Samsung QE55Q7FAAU 55″ QLED 4K (3840×2160), Tizen, HDR10+, 50 Hz, 3×HDMI, Wi‑Fi, Bluetooth 5.3
SKU:
11450511
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
TV Samsung QE75Q7FAAU 75″ QLED 4K (3840×2160), Tizen, Wi‑Fi, DVB‑T/T2, Black
SKU:
11450509
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 135 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 209 kWh |
Washer-dryer combo Samsung SmartThings AI WD90DG6B85BBU4 — 9 kg wash / 6 kg dry, 60 cm depth, 1400 rpm, Energy class D
SKU:
11150380
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washer-dryer combo Samsung SmartThings AI WD90DG6B85BKU4 — 9 kg wash / 6 kg dry, 60 cm depth, 1400 rpm, Energy class D
SKU:
11150381
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washing Machine Samsung WD90DB7B85GWU4 9kg 1400rpm A+++
SKU:
11156447
In stock
660,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washing machine Samsung WW80CGC04DAE, 8 kg, Energy class A
SKU:
10863802
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine Samsung WW80T534DAEAS6 — front-load 8 kg, Energy class A
SKU:
11105451
In stock
473,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Wireless in-ear headphones Samsung Galaxy Buds FE — Graphite, intraaural, Bluetooth (SM-R400NZAAEUE)
SKU:
10669238
In stock
| Product colour: | Graphite |
|---|---|
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |