Showing all 8 results
Filter by price
Segway
Robot lawn mower Segway NAVIMOW I210 LIDAR E — autonomous mower with LiDAR navigation
SKU:
12219098
In stock
1.238,99 €Robotic lawn mower Segway Navimow i2 LiDAR — cutting width 180 mm, cutting height 20–60 mm, built-in 5.1 Ah battery
SKU:
12254494
In stock
1.124,99 €| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Weight: | 12.3 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower Segway Navimow i215 LiDAR — 22 cm cutting width, 2–7 cm height, battery
SKU:
12052144
In stock
1.289,99 €| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 14.7 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |
Robotic lawn mower Segway Navimow i220 LiDAR — cutting width 220 mm, battery, 100 W, cutting height 20–70 mm, 15.1 kg
SKU:
12040873
In stock
1.668,99 €| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 15.1 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |
Robotic Lawn Mower Segway Navimow i220E Lidar Pro EU — wireless, Lidar navigation, for residential lawns
SKU:
12270152
In stock
2.001,99 €| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 17.35 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |
Robotic lawn mower Segway SGW001 Battery 500 m² Cutting width 18 cm
SKU:
10908523
In stock
| Product colour: | Orange, Grey, Black |
|---|---|
| Weight: | 10.9 kg |
| Type: | Robotizēts zāles pļāvējs |
| Power source: | Baterija |
| Cutting width: | 180 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Segway Navimow i210E LiDAR Pro Robotic Lawn Mower, 22 cm Cutting Width, Battery Powered
SKU:
12424780
In stock
| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 17.35 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |
Segway Navimow i210E LiDAR Robotic Lawn Mower, 22 cm Cutting Width, Battery Powered
SKU:
12388765
In stock
1.184,99 €| Product colour: | Black, Orange, Blue |
|---|---|
| Weight: | 14.7 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 70 mm |