Showing all 11 results
Filter by price
Sennheiser
Headphones Sennheiser HD 660S2 Over-ear Black
SKU:
10496072
In stock
Headphones Sennheiser Momentum 4 Wireless — over-ear, Bluetooth 5.2 Class 1, ANC, 60 h battery, 3.5 mm, 20–22000 Hz, 292 g
SKU:
11582619
In stock
Headphones Sennheiser RS 195-U
SKU:
6001612
In stock
303,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.34 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS ADAPT 560 II
SKU:
8077804
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.232 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS IMPACT SC 660 USB ML
SKU:
426483
In stock
341,99 €| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.095 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 2.9 m |
Headset Sennheiser Momentum 4
SKU:
5016566
In stock
| Product colour: | Grey, White |
|---|---|
| Weight: | 0.293 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
True wireless earbuds Sennheiser Momentum True Wireless 4 — black/copper
SKU:
11642822
In stock