Showing all 3 results
Filter by price
Severin
Cylinder vacuum Severin S´Power Zelos
SKU:
919653
In stock
93,99 €| Product colour: | Black, Red |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 650 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
| Dust capacity: | 3 L |
| Proper use: | Home |
Electric kettle Severin 1.7 L 3000 W Stainless steel
SKU:
3660039
In stock
92,99 €| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 2.027 kg |
| Power: | 3000 W |
Stick vacuum Severin HV 7186
SKU:
7285858
In stock
297,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 4.132 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 450 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |