Showing 1–12 of 40 results
Filter by price
Sony
Camera Body Sony ZVE-10 ZVE10BDI.EU
SKU:
4271729
In stock
Camera Sony α 7 III + 28-70mm MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
745833
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Camera Sony α 7C Compact 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black ILCE7CB.CEC
SKU:
4041177
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.424 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Camera Sony α α6700 MILC 27 MP Exmor R CMOS 6192 x 4128 pixels Black
SKU:
10555526
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.41 kg |
| Sensor type: | Exmor R CMOS |
| Megapixel (approx.): | 27 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6192 x 4128 |
Camera Sony α α6700 MILC 27 MP Exmor R CMOS 6192 x 4128 pixels Black
SKU:
10562840
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.41 kg |
| Sensor type: | Exmor R CMOS |
| Megapixel (approx.): | 27 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6192 x 4128 |
Camera Sony α α6700 MILC Body 27 MP Exmor R CMOS 6192 x 4128 pixels Black
SKU:
10572132
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.41 kg |
| Sensor type: | Exmor R CMOS |
| Megapixel (approx.): | 27 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6192 x 4128 |
Compact camera Sony ZV-1 20.1MP 4K video
SKU:
11364191
In stock
Compact camera Sony ZV-1F 20.1 MP Exmor RS CMOS Black
SKU:
5432887
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.229 kg |
| Sensor type: | Exmor RS CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.1 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
Console Sony PlayStation 5 Slim gaming console by Sony, model PlayStation 5 Slim
SKU:
11653042
In stock
595,99 €Earbuds Sony PULSE Explore
SKU:
10799131
In stock
194,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |
Game console Sony PlayStation 5 Fortnite Flowering Chaos Bundle 1 TB SSD Wi-Fi Black/White
SKU:
11652728
In stock
588,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 |
| Card reader integrated: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 1024 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |
Game Console Sony PlayStation 5 Pro 2 TB SSD Wi-Fi, Bluetooth, 8K, 120 Hz, White/Black
SKU:
11636780
In stock
871,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Platform: | PlayStation 5 Pro |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | Yes |
| Internal storage capacity: | 2000 GB |
| Ethernet LAN: | Yes |