Showing 1–12 of 44 results
Filter by price
Xiaomi
3-in-1 stick vacuum Xiaomi Truclean W30 Pro — Wet & Dry bagless, 300 W, 18,000 Pa, 47 dB, loop handle, 5.15 kg
SKU:
11634790
In stock
253,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 5.15 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 300 W |
Brush Xiaomi BHR6259TY Handheld vacuum
SKU:
11075703
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 0.233 kg |
Handheld Vacuum Xiaomi G20
SKU:
11075194
In stock
| Product colour: | White, Beige |
|---|---|
| Weight: | 3.7 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 460 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83″) Dual SIM USB Type-C 12 GB 512 GB 6500 mAh Green
SKU:
12422393
In stock
464,99 €| Display diagonal: | 6.83 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2772 x 1280 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Green |
| Weight: | 0.2059 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 32 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 6500 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Robot Vacuum Cleaner Xiaomi H40
SKU:
11633325
In stock
212,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.64 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum cleaner Xiaomi H40 — 5200 mAh battery, 0.35 L dust bag, LDS navigation, wet mopping
SKU:
11582825
In stock
206,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.64 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.35 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Xiaomi X10 Bagless White
SKU:
10443816
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.3 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner Xiaomi X10 Plus Combi White — combi dust container, wet mopping, 120 min runtime, 3.8 kg
SKU:
5653562
In stock
355,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.8 kg |
| Dust container type: | Combi |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot Vacuum Cleaner Xiaomi X20 Max
SKU:
11368488
In stock
491,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 2.5 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 160 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum cleaner Xiaomi X20 Max — 8000 Pa, 5200 mAh, LDS navigation, wet mopping, bagless, 35 cm Ø
SKU:
11252113
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 2.5 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 160 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum Xiaomi S40 Pro — bagless 0.43 L, wet mopping, 5200 mAh battery
SKU:
11601983
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.43 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Wet mopping: | Yes |
Smart watch Xiaomi Watch 5 — AMOLED 1.54″ 480×480, Bluetooth 5.4, Waterproof, Heart rate monitor, Black
SKU:
11866752
In stock