Showing 13–24 of 118 results
Filter by price
Filter by brands
AcopinoAcopino 2
BialettiBialetti 2
BladeBlade 1
BoschBosch 2
BraunBraun 1
CasoCaso 2
CecotecCecotec 3
DelonghiDelonghi 21
DidiesseDidiesse 2
EvolveoEvolveo 1
GaggiaGaggia 5
GastrobackGastroback 4
GraefGraef 2
HiBREWHiBREW 1
JataJata 1
JuraJura 2
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 7
LelitLelit 4
MelittaMelitta 4
MoccamasterMoccamaster 1
NespressoNespresso 2
NinjaNinja 1
NivonaNivona 2
PhilipsPhilips 12
Quick MillQuick Mill 1
RocketRocket 1
SaecoSaeco 1
SageSage 12
SBoxSBox 1
SiemensSiemens 5
SmegSmeg 2
SolisSolis 2
TchiboTchibo 1
TeesaTeesa 1
ZwillingZwilling 1
Coffee Machines
Coffee machine Sage Creatista by Nespresso Vertuo — capsule espresso and lungo maker
SKU:
12039082
In stock
750,99 €Coffee maker Braun 12 cups KF 7120 Semi-auto
SKU:
3552013
In stock
110,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.2 kg |
| Capacity in cups: | 12 cups |
Coffee Maker Krups 1.2L XN7615
SKU:
5308836
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 4 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Coffee Maker Lelit 1.8L LE-PL162T-EUCB Bianca Dual Black
SKU:
10825390
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 27.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
Combi coffee maker De’Longhi Magnifica ECAM220.60.B — 1.8 L water tank, 250 g bean hopper, ceramic grinder, black
SKU:
10757226
In stock
330,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 8.8 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Combi coffee maker Nivona 2.2 L NICR 799
SKU:
4773266
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Product type: | Combi coffee maker |
| Water tank capacity: | 2.2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Combi coffee maker Teesa 2 L Tessa Aroma 800
SKU:
4334386
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 10 kg |
| Product type: | Combi coffee maker |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Drip coffee maker Bosch 1.1 L TKA8A681
SKU:
3590486
In stock
115,99 €| Product colour: | Black, Stainless steel, White |
|---|---|
| Weight: | 3.298 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 8 cups |
Drip coffee maker Bosch 1.1 L TKA8A683
SKU:
3577474
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 3.258 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 8 cups |