Showing 13–24 of 103 results
Filter by price
Filter by brands
AENOAENO 1
AnkerAnker 2
AvancaAvanca 1
BoschBosch 1
CasoCaso 1
Concept SolutionConcept Solution 2
DreameDreame 9
EcovacsEcovacs 11
ElectroluxElectrolux 1
ETAETA 1
EufyEufy 4
EvolveoEvolveo 1
EzvizEzviz 3- Hoover 1
- Irobot 6
- Karcher 2
- Kross 1
- Makita 1
- Midea 3
- Mova 4
- No-name 3
PhilipsPhilips 2- Roborock 25
- Rosiwit 1
SamsungSamsung 1- Sencor 3
- Telesin 1
- Tp-link 1
- Viomi 1
- Xiaomi 8
- Zaco 1
Robot Cleaners
Roborock vacuum cleaner Q Revo L — round robot with dust bag, 0.33 L dust capacity, 2.7 L base, 180 min runtime, 5200 mAh, black
SKU:
11455722
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 11.6 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum and mop Eufy Omni E28 — 3 L dust, 2.5 L water, 5200 mAh battery, black
SKU:
11515343
In stock
948,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 5.2 kg |
| Dust capacity (total): | 3 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Wet mopping: | Yes |
Robot vacuum Bosch BCRC2W — round, bagless, 0.4 L dust capacity, Li‑Ion 160 min runtime, 75 dB, 353×351×96 mm, white
SKU:
12097973
In stock
345,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 6.1 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.4 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 160 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum cleaner AENO ARC0008S with laser technology
SKU:
11278012
In stock
Robot Vacuum Cleaner Anker Eufy Omni E25 Wet&Dry
SKU:
11494991
In stock
Robot vacuum cleaner Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete white
SKU:
11575658
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 5.8 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 3.5 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 175 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot Vacuum Cleaner Dreame D10s Plus
SKU:
10709041
In stock
431,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3.24 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 4.57 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 280 min |
| Wet mopping: | Yes |
Robot Vacuum Cleaner Dreame L10 Prime
SKU:
10481344
In stock
448,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 9.4 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.45 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Dreame L10s Ultra Gen 2 White
SKU:
11173630
In stock
462,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Yes |
Robot vacuum cleaner Dreame L10S ULTRA GEN3 White
SKU:
11662921
In stock
Robot vacuum cleaner Dreame L10S/Ultra Gen3 RLL53SE-BK — robotic floor cleaner, black
SKU:
11688335
In stock
684,99 €