Showing 25–36 of 73 results
Filter by price
Filter by brands
APCAPC 1
AyiAyi 1
BlaupunktBlaupunkt 1
BoschBosch 5
DreameDreame 1
EcovacsEcovacs 4
EinhellEinhell 3
EufyEufy 1
GardenaGardena 11
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
KarcherKarcher 1
MammotionMammotion 1
MovaMova 6
NACNAC 3
NeoNeo 1
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 1
SamsungSamsung 1
SegwaySegway 8
SmartSmart 1
StigaStiga 4
WorxWorx 13
Robot Lawn Mowers
Robotic lawn mower APC MOVA M600 KIT — battery, for up to 600 m², 45% slope, 481×770×309 mm, 10 kg, Red/Grey/Black
SKU:
12018020
In stock
| Product colour: | Red, Grey, Black |
|---|---|
| Weight: | 10 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
Robotic lawn mower Bosch Indego M 700
SKU:
4093641
In stock
462,99 €| Product colour: | Green, Black |
|---|---|
| Weight: | 7.6 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 190 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 50 mm |
Robotic lawn mower Bosch Indego M+ 700
SKU:
4071173
In stock
| Product colour: | Black, Green |
|---|---|
| Weight: | 7.6 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 190 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 50 mm |
Robotic lawn mower Bosch Indego S 500
SKU:
4093642
In stock
413,99 €| Product colour: | Green, Black |
|---|---|
| Weight: | 7.6 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 19 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 50 mm |
Robotic lawn mower Bosch Indego S+ 500
SKU:
4640161
In stock
491,99 €| Type: | Robotic lawn mower |
|---|---|
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 190 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 50 mm |
Robotic lawn mower Bosch Indego XS 300
SKU:
4071174
In stock
401,99 €| Product colour: | Black, Green |
|---|---|
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 19 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 50 mm |
Robotic lawn mower Dreame A3 AWD 1000 – LIDAR navigation, up to 1000 m², cutting height 30–100 mm
SKU:
12401999
In stock
| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Type: | Роботизированная газонокосилка |
| Power source: | Аккумулятор |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 100 mm |
Robotic lawn mower Ecovacs GOAT A3000 LiDAR PRO — up to 3000 m², 33 cm cutting width, 30–90 mm adjustable height, Dual Lidar 360° + 3D ToF, AI camera
SKU:
11697491
In stock
2.223,99 €| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 18.3 kg |
| Type: | Robotizēts zāles pļāvējs |
| Power source: | Baterija |
| Cutting width: | 330 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 90 mm |
Robotic lawn mower Ecovacs Goat G1
SKU:
10899354
In stock
| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 23.4 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower Ecovacs Goat G1-2000
SKU:
11419651
In stock
1.863,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 13 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |