Showing 73–82 of 82 results
Filter by price
Filter by brands
Tablets
Tablet Xiaomi Pad 7 — Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3, 8 GB RAM, 256 GB, 11.2″ (28.4 cm), Wi‑Fi 6E, Green
SKU:
11366718
In stock
415,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11.2 “ |
| Display resolution: | 3200 x 2136 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Green |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Weight: | 0.5 kg |
Tablet Xiaomi Pad 7 11.2″ 3.2K 144Hz, 8GB RAM, 128GB, Wi‑Fi, Grey, with Stylus
SKU:
12100799
In stock
352,99 €Tablet Xiaomi Pad 7 11.2″ Qualcomm Snapdragon 8 GB RAM 128 GB Storage
SKU:
11346357
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11.2 “ |
| Display resolution: | 3200 x 2136 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Weight: | 0.5 kg |
Tablet Xiaomi Pad 8 — 8GB RAM, 128GB storage, Pine Green
SKU:
11983569
In stock
Tablet Xiaomi Pad 8 8GB RAM 128GB storage Blue
SKU:
11983568
In stock
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 11″ Qualcomm Snapdragon 680 4GB RAM 128GB Android 13
SKU:
11217981
In stock
| Display diagonal: | 11 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Internal memory: | 4 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | Android 13 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Grey, Graphite |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
Touch Display Tablet ALLNET ALLTAB14RK3566A11PoE 14″ 4GB RAM 16GB Storage PoE
SKU:
10640773
In stock
USB TV Tuner DeLOCK 61959 Black H.264 MPEG4 Pentium 4 512MB RAM 1024MB Storage
SKU:
11345018
In stock
| Product colour: | Black |
|---|











