Showing 1993–2004 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
Whirlpool TDLR 6040L PL/N Washing Machine Top-load 6 kg
SKU:
7936727
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 53 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 78 dB |
| Maximum spin speed: | 1000 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 56 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
Whirlpool W2I HD524 AS Fully built-in Dishwasher 14 place settings 44 dB
SKU:
10510115
In stock
376,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 9 |
| Dishwashing programs: | Silent 50°C, Self-Clean 65°C, Quick, Pre-wash, Intensive 65°C, Hygiene, Eco 50°C, Daily 50°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Whirlpool W8 W046WB EE Washing Machine 10 kg
SKU:
5098146
In stock
554,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 83 kg |
| Rated capacity: | 10 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 71 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 51 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 643 mm |
| Width: | 599 mm |
Whirlpool WIC 3C33 F Fully built-in Dishwasher 14 place settings 43 dB
SKU:
3676756
In stock
358,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 43 dB |
| Product size: | Full size (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | Crystal 45°C, Eco 50°C, Intensive 65°C, Pre-wash, Quick, Silent |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | No |
| Overflow protection: | Yes |
| Half-load: | No |
Wired USB-C Stereo Headset HP Poly Blackwire 8225‑M, Active Noise Cancellation, Microsoft Teams certified (C92SCA6)
SKU:
11678494
In stock
Wireless DECT Headset Poly Savi 8210 UC Microsoft Teams Certified, 1880–1900 MHz, USB-A, 180 m, Supraaural, Black
SKU:
11865264
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.115 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Wireless Dual On-Ear Headset Cisco Headset 730 — Bluetooth + Wired, 20–20000 Hz, 65 m range, 216 g, Platinum
SKU:
3935831
In stock
| Product colour: | Platinum |
|---|---|
| Weight: | 0.216 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Wireless Earbuds Hifiman TWS800 – Hi-Fi True Wireless in-ear headphones
SKU:
11914173
In stock
Wireless gaming headset Beyerdynamic MMX 150 White
SKU:
11625721
In stock
Wireless gaming headset Logitech Alternativ 981-001263 — Bluetooth, 20–20000 Hz, 30 m range, 345 g, 1.8 m cable, black
SKU:
11694964
In stock
180,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.345 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.8 m |
Wireless gaming headset Logitech ASTRO Gaming A30 The Mandalorian Edition — Wireless/Bluetooth, 20–20000 Hz, 15 m range, Silver
SKU:
11644203
In stock
255,99 €| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |