Showing 13–24 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
3-in-1 stick vacuum Electrolux EW82U2DB — battery, dry & wet cyclonic bagless, 85 W, 4.3 Ah, blue
SKU:
11645018
In stock
493,99 €| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Weight: | 9.05 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Runtime: | 80 min |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
3-in-1 stick vacuum Xiaomi Truclean W30 Pro — Wet & Dry bagless, 300 W, 18,000 Pa, 47 dB, loop handle, 5.15 kg
SKU:
11634790
In stock
253,99 €| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 5.15 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 300 W |
35mm film camera Yashica FX-D 100 manual focus, film format 35mm
SKU:
11627677
In stock
3D Camera KanDao QooCam EGO QG7018W 4K video 360° capture
SKU:
5011229
In stock
55″ QLED TV TCL T69C 4K Ultra HD (3840×2160), Google TV, Dolby Vision, HDMI 2.1, Bluetooth 5.4, Direct-LED
SKU:
11522441
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 95 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 135 kWh |
55″ TCL P8K 4K QLED HDR Smart TV, 3840×2160, Direct-LED, Google TV, Metallic
SKU:
11477340
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 140 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 70 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 125 kWh |
Action camera Insta360 X5 — 72 MP, 8K Ultra HD (7680×3840), 360° FOV, 1/1.28″ sensor, Wi‑Fi, 200 g
SKU:
12247806
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Maximum image resolution: | 11904 x 5952 |
Action Sports Camera Pentax WG-1000 16.76 MP Full HD 60 fps
SKU:
10954415
In stock
219,99 €| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Sensor type: | CMOS |
Action Sports Camera Pentax WG-1000 16.76 MP Full HD 60 fps
SKU:
10954416
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Sensor type: | CMOS |
AEG FSB72907P Fully built-in Dishwasher, 14 place settings, 44 dB
SKU:
4440715
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE62417P Semi built-in Dishwasher 9 Place Settings 44 dB
SKU:
3673973
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 9 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min 60°C, 90min 60°C, Quick, Eco 50°C, 160min 60°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |