Showing 985–996 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
Laptop GIGABYTE Gaming A18 3VH — Ryzen 7 260, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA RTX 5060, 165 Hz display
SKU:
11686070
In stock
1.208,99 €Laptop Gigabyte Gaming A18 3VH 15.6 Ryzen 7 260 16 GB 1 TB RTX 5060 OS
SKU:
11601615
In stock
1.233,99 €Laptop GIGABYTE GAMING A18 3VHK3DEC64SH — 18″ WQXGA, AMD Ryzen 7 260 3.8 GHz, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Black
SKU:
11678216
In stock
1.911,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.8 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop Gigabyte Gaming A18 3WH Ryzen 7 260 16 GB 1 TB RTX 5070 Windows
SKU:
11601614
In stock
1.355,99 €Laptop GIGABYTE GAMING A18 3WHK3DEC64SH — AMD Ryzen 7 260, 18″ WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, RTX 5070, Windows 11
SKU:
11682137
In stock
1.950,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.8 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop GIGABYTE GAMING A18 PRO DXJG3DEBC4SH — Intel Core 7 240H, 18″ WQXGA 2560×1600, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, Windows 11 Home, Black
SKU:
12372418
In stock
2.419,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Processor model: | 240H |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.9 kg |
| Product colour: | Black |
Laptop GIGABYTE GAMING A18 PRO DYJG3DEBC4SH — Intel Core 7 240H, 18″ WQXGA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, Windows 11 Home
SKU:
12372419
In stock
2.680,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Processor model: | 240H |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.9 kg |
| Product colour: | Black |
Laptop HP 15-fd0061ng D46JNEA 15.6″ Full HD, Intel Core 5 120U, 512GB SSD, HDMI, USB-C, FreeDOS 3.0, silver
SKU:
12092796
In stock
Laptop HP 17‑cp2008na AMD Ryzen 5 7520U, 17.3″ Full HD, 8 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Wi‑Fi 6, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11682666
In stock
520,99 €| Display diagonal: | 17.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.07 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Laptop HP 250 G10 15.6″ Intel Core i7 16GB RAM 512GB SSD Windows 11
SKU:
10670440
In stock
610,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i7-1355U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.52 kg |
| Product colour: | Silver |