Showing 1045–1056 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
Lenovo ThinkBook 16 AMD Ryzen™ 5 7535HS Laptop 40.6 cm (16″) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
SKU:
11010604
In stock
| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7535HS |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 660M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.7 kg |
| Product colour: | Grey |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
Lenovo TP L13 Yoga Hybrid 2-1 Laptop Touchscreen 13.3″ Intel Core i5-1235U 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe W11P
SKU:
11418652
In stock
542,99 €| Display diagonal: | 13.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor model: | i5-1235U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Отсутствует |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.32 kg |
| Product colour: | Black |
Lenovo V V15 AMD Ryzen™ 5 7520U Laptop 39.6 cm (15.6″) Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Pro Black
SKU:
10049457
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.65 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Lens-style camera Panasonic Lumix DC-G100VEG-K 20.3 MP 4K Ultra HD
SKU:
10877898
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.345 kg |
| Sensor type: | Live MOS |
| Megapixel (approx.): | 20.3 MP |
| Camera type: | Lens-style camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
LG 43UP80003LR TV 109.2 cm (43″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
SKU:
4270454
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | G |
| Operating system installed: | Web OS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109.22 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 88 kWh |
LG 55NU900B6LA 139.7 cm (55″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
SKU:
12422178
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 97 kWh |
LG 65QNED85A3C TV 165.1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
SKU:
11452473
In stock
542,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | webOS |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 85 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 144 kWh |
LG F4WR510SBM Washing Machine Front-load 10 kg 1400 RPM Black
SKU:
11597811
In stock
469,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Black |
| Weight: | 69 kg |
| Rated capacity: | 10 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 71 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 46 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 565 mm |
| Width: | 600 mm |
LG F4WR711S3HA Washing Machine Front-load 11 kg
SKU:
10747577
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White, Black |
| Weight: | 71 kg |
| Rated capacity: | 11 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 71 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 48 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 565 mm |
| Width: | 600 mm |
Loader Siku 6792 Remote Controlled Toy
SKU:
3133878
In stock
| Product colour: | Red, Green, Black |
|---|---|
| Type: | Loader |
Mammotion | Mower Yuka Mini 2 800
SKU:
12229189
In stock