Showing 169–177 of 177 results
Filter by price
Apple
Tablet Apple iPad Air 13″ M3 8GB 128GB iPadOS 18
SKU:
11355425
In stock
755,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 13 “ |
| Display resolution: | 2732 x 2048 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.616 kg |
Tablet Apple iPad Air 5G 11″ (27.9 cm) M4, 128 GB, 12 GB RAM, Wi‑Fi 7, iPadOS 26, Grey
SKU:
12011849
In stock
761,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 26 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.465 kg |
Tablet Apple iPad Air 5G M4 128 GB, 11″ (27.9 cm), 12 GB RAM, Wi‑Fi 7, iPadOS 26, Beige
SKU:
12011853
In stock
766,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 26 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.465 kg |
Tablet Apple iPad Air M4 11″ (27.9 cm) 256 GB, 12 GB RAM, Wi‑Fi 7, Blue
SKU:
12011817
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 26 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.464 kg |
Tablet Apple iPad mini 7th Gen 8.3″ A17 Pro 128GB iPadOS 18
SKU:
11137946
In stock
695,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.3 “ |
| Display resolution: | 2266 x 1488 |
| Energy efficiency class: | E |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.297 kg |
Tablet Apple iPad mini 8.3″ A17 Pro 256GB iPadOS 18
SKU:
11135696
In stock
730,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.3 “ |
| Display resolution: | 2266 x 1488 |
| Energy efficiency class: | E |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.293 kg |
Tablet Apple iPad mini 8.3″ A17 Pro 256GB iPadOS 18
SKU:
11137298
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.3 “ |
| Display resolution: | 2266 x 1488 |
| Energy efficiency class: | E |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | White |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.293 kg |
Tablet Apple iPad mini Wi-Fi 512GB 8.3″ A17 Pro iPadOS 18
SKU:
11155988
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.3 “ |
| Display resolution: | 2266 x 1488 |
| Energy efficiency class: | E |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | White |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Weight: | 0.293 kg |








