Showing 13–22 of 22 results
Filter by price
Beko
Built-in dishwasher BEKO DIN35320 — 13 place settings, 60 cm, 48 dB, 5 programs, E class
SKU:
3668322
In stock
| Drying system: | Static |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 48 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 13 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini 35°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Built-in dishwasher Beko DIS35023E, slimline 45 cm, 10 place settings, 49 dB, LED display
SKU:
12089998
In stock
326,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Noise level: | 49 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 5 |
| Dishwashing programs: | Intensive 70°C, Eco 50°C, Clean&Shine, Mini, Quick&Shine |
| Delayed start timer: | Yes |
| Half-load: | Yes |
Dishwasher BEKO DIS46120 fully built-in slimline 45 cm, 11 place settings, white, 46 dB, E energy
SKU:
5046846
In stock
334,99 €| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 11 place settings |
| Number of washing programs: | 6 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini, Pre-wash, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
Front-load washing machine BEKO BM3WFSU38413WB — 8 kg, 1400 RPM, A energy class, white
SKU:
11522028
In stock
342,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 70 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 47 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 546 mm |
| Width: | 600 mm |
Fully built-in dishwasher Beko BDIN38550C, 15 place settings, 40 dB
SKU:
11189794
In stock
| Energy efficiency class: | B |
|---|---|
| Noise level: | 40 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 15 place settings |
| Number of washing programs: | 8 |
| Dishwashing programs: | Mini, Pre-wash, Quick, Quick&Shine, Delicate 40°C, Eco 50°C, Auto |
| Delayed start timer: | Yes |
Washing machine BEKO BM1WFSU38223WB 7kg 1200rpm White
SKU:
11562836
In stock
339,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washing machine BEKO BM1WFU37225WW — 7 kg, 1400 rpm, 15 programs, LED display, front-load, white
SKU:
11131654
In stock
358,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washing machine BEKO BM1WFU39225WPB 9 kg, front-load, 1200 rpm, LED display, B energy
SKU:
11189173
In stock
363,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washing machine BEKO BM3WFSU37213WA 7 kg, Energy efficiency class A
SKU:
11230579
In stock
321,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing Machine Grundig GD7P510447W 6 kg
SKU:
10905637
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 76 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 840 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |