Showing 13–24 of 24 results
Filter by price
Captiva
Laptop CAPTIVA Power Starter I77-287 15.6″ Intel Core i5 32GB RAM 2TB SSD Windows 11
SKU:
10751429
In stock
1.029,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 2000 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Laptop CAPTIVA Power Starter I81-316 15.6″ Intel Core i7 32GB RAM 1TB SSD
SKU:
10808044
In stock
1.014,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Weight: | 2.1 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 1.7 GHz |
Laptop CAPTIVA Power Starter I91-674CH 15.6″ Intel Core i5 32GB SSD
SKU:
11456254
In stock
1.374,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 2000 GB |
| Weight: | 1.59 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Laptop Captiva Ultimate Gaming I92-045 16″ Intel Core Ultra 9 2.1GHz 32GB 1TB NVIDIA Windows 11
SKU:
11548116
In stock
3.850,99 €