Showing 13–15 of 15 results
Filter by price
Dell
Laptop Dell Pro 16 PC16250 — Intel Core Ultra 7 265U, 16″ Full HD+ 16GB DDR5, 512GB SSD, Windows 11 Pro, Platinum/Silver
SKU:
11682897
In stock
1.358,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model: | 265U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.92 kg |
| Product colour: | Platinum, Silver |
Laptop hybrid (2-in-1) Dell Latitude 7450 — Intel Core Ultra 7 165U, 14″ FHD+ touchscreen, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro
SKU:
11662553
In stock
1.046,99 €| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model: | 165U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.53 kg |
| Product colour: | Grey |