Showing 13–23 of 23 results
Filter by price
Delonghi
Espresso machine De’Longhi 1.1 L EC890.WI
SKU:
11510540
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi 1.7 L Linea Classic
SKU:
11597829
In stock
113,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 4.082 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.8 L Eletta Explore
SKU:
4762462
In stock
737,99 €| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Weight: | 11.4 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.8 L Magnifica ECAM290.51.B
SKU:
10479049
In stock
339,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.6 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.8 L Magnifica Evo ECAM290.22.B
SKU:
4377293
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.4 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1.1 L 1450 W
SKU:
11567426
In stock
216,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi Eletta Explore — fully automatic, 1.8 L water tank, 300 g bean hopper, 19 bar, TFT touch display
SKU:
7067778
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 11.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.G — fully automatic, 1.8 L water tank, 19 bar, built-in grinder
SKU:
10840558
In stock
744,99 €| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 11.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi Rivelia EXAM440.35.B — fully automatic, 1.4 L water tank, 250 g bean hopper, built-in grinder, milk frother, 1450 W, black
SKU:
10998155
In stock
532,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.8 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.4 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine DeLonghi ECAM 44.660.B — fully automatic, 2 L water tank, built-in grinder, beans/ground
SKU:
12240987
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 400 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |