Showing 13–15 of 15 results
Filter by price
Ecovacs
Robotic lawn mower Ecovacs GOAT A3000 LiDAR PRO — up to 3000 m², 33 cm cutting width, 30–90 mm adjustable height, Dual Lidar 360° + 3D ToF, AI camera
SKU:
11697491
In stock
2.223,99 €| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 18.3 kg |
| Type: | Robotizēts zāles pļāvējs |
| Power source: | Baterija |
| Cutting width: | 330 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 90 mm |
Robotic lawn mower Ecovacs Goat G1
SKU:
10899354
In stock
| Product colour: | Black, White |
|---|---|
| Weight: | 23.4 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Robotic lawn mower Ecovacs Goat G1-2000
SKU:
11419651
In stock
1.863,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 13 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 220 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |