Showing all 4 results
Filter by price
ETA
Cylinder vacuum ETA Avanto 3 L — 800 W, 3 L dust bag, HEPA filtration, dry cleaning, upholstery/hard floor/carpet, black/beige
SKU:
2093732
In stock
| Product colour: | Beige, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 7.19 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 800 W |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 3 L |
Cylinder vacuum ETA Stormy Car 2.2 L bagless, 800 W, HEPA, cyclonic — black
SKU:
12083406
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 800 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 2.2 L |
Robot Vacuum Cleaner ETA Aron 0.6 L Bagless, Wet Mopping, Li-Ion, 120 min, Black/Silver
SKU:
4015041
In stock
344,99 €| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.6 L |
| Automatic base station return: | Yes |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Vacuum Cleaner Eta Avanto 4519 90000
SKU:
5037407
In stock
| Product colour: | Black, Grey |
|---|---|
| Weight: | 7.56 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 800 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Bare floor, Carpet, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |