Showing 13–23 of 23 results
Filter by price
Fujifilm
MILC Body Fujifilm X-E5 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Silver
SKU:
11526402
In stock
1.414,99 €| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.396 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
MILC Body Fujifilm X-E5 Kit XF23mmF2.8 R WR 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Black
SKU:
11550120
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.396 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
MILC Body Fujifilm X-M5 26.1 MP X-Trans CMOS 4 Black
SKU:
11166212
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.307 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6240 x 4160 |
MILC Body Fujifilm X-T50 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Black
SKU:
10936407
In stock
1.337,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
MILC Body Fujifilm X-T50 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR ISO 51200
SKU:
10936409
In stock
| Product colour: | Charcoal |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
MILC Body Fujifilm X-T50 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Silver
SKU:
10936408
In stock
1.336,99 €| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
MILC Fujifilm X-T50 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Silver
SKU:
10936414
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
Mirrorless camera Fujifilm X-T30 III with XC 13-33mm lens, 26.1 MP X-Trans CMOS 4, 13–33 mm, 329 g, silver/black
SKU:
11652490
In stock
| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Weight: | 0.329 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 9600 x 2160 |
Mirrorless camera Fujifilm X-T30 III with XC 13-33mm lens, 26.1 MP, X-Trans CMOS 4, 13–33mm, 6.2K video, 3″ touchscreen, black
SKU:
11674365
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.329 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 9600 x 2160 |
Mirrorless camera Fujifilm X-T30 III with XC 13-33mm, 26.1 MP X-Trans CMOS 4, 13–33 mm, 6.2K video, 3″ touchscreen, Wi‑Fi, black/charcoal
SKU:
11662198
In stock
986,99 €| Product colour: | Black, Charcoal |
|---|---|
| Weight: | 0.329 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 9600 x 2160 |