Showing 25–32 of 32 results
Filter by price
Gigabyte
Laptop Gigabyte Gaming A18 3TH Ryzen 7 260 16 GB 512 GB RTX 5050 Windows
SKU:
11601616
In stock
1.109,99 €Laptop GIGABYTE Gaming A18 3VH — Ryzen 7 260, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA RTX 5060, 165 Hz display
SKU:
11686070
In stock
1.208,99 €Laptop Gigabyte Gaming A18 3VH 15.6 Ryzen 7 260 16 GB 1 TB RTX 5060 OS
SKU:
11601615
In stock
1.233,99 €Laptop GIGABYTE GAMING A18 3VHK3DEC64SH — 18″ WQXGA, AMD Ryzen 7 260 3.8 GHz, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, Windows 11 Home, Black
SKU:
11678216
In stock
1.911,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.8 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop Gigabyte Gaming A18 3WH Ryzen 7 260 16 GB 1 TB RTX 5070 Windows
SKU:
11601614
In stock
1.355,99 €Laptop GIGABYTE GAMING A18 3WHK3DEC64SH — AMD Ryzen 7 260, 18″ WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, RTX 5070, Windows 11
SKU:
11682137
In stock
1.950,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.8 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop GIGABYTE GAMING A18 PRO DXJG3DEBC4SH — Intel Core 7 240H, 18″ WQXGA 2560×1600, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, Windows 11 Home, Black
SKU:
12372418
In stock
2.419,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Processor model: | 240H |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.9 kg |
| Product colour: | Black |
Laptop GIGABYTE GAMING A18 PRO DYJG3DEBC4SH — Intel Core 7 240H, 18″ WQXGA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, Windows 11 Home
SKU:
12372419
In stock
2.680,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Processor model: | 240H |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.9 kg |
| Product colour: | Black |