Showing 13–19 of 19 results
Filter by price
KitchenAid
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EMS — 1.5 L, 2400 W, stainless steel, 7 temp settings
SKU:
11476725
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.15 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EPP — 1.5 L, 2400 W, petrol, stainless steel, adjustable thermostat (7 settings)
SKU:
11273738
In stock
| Product colour: | Petrol colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.15 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EPT — 1.5 L, 2400 W, black/green/stainless steel
SKU:
12012805
In stock
160,99 €| Product colour: | Black, Green, Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.15 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EPT 1.5 L, 2400 W, 7 temperature settings, stainless steel/green
SKU:
10810837
In stock
184,99 €| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.15 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1701EPT — 1.7 L, 2400 W, green, plastic and stainless steel
SKU:
10934441
In stock
149,99 €| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.4 kg |
| Power: | 2400 W |
Immersion blender KITCHENAID 5KHBV83EOB — 180 W, black, stainless steel blade, 1.53 m cord
SKU:
11673054
In stock
121,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.935 kg |
| Power: | 180 W |
KitchenAid 5KEK1701EPL Electric Kettle 1.7 L 2400 W
SKU:
12423834
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel, White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.3 kg |
| Power: | 2400 W |