Showing 13–18 of 18 results
Filter by price
Kodak
Compact camera Kodak PIXPRO AZ255 16.35 MP BSI CMOS 25x Optical Zoom Red
SKU:
7218463
In stock
176,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.336 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.35 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO FZ55 16 MP CMOS 5x Optical Zoom Red
SKU:
5006933
In stock
199,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Weight: | 0.106 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO WPZ2 16.76 MP BSI CMOS 4x Zoom Yellow
SKU:
10851655
In stock
261,99 €| Product colour: | Yellow |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO WPZ2 16.76 MP BSI CMOS White
SKU:
5056495
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact camera Kodak PIXPRO WPZ2OG6 16.76 MP BSI CMOS 4x Optical Zoom
SKU:
11565297
In stock
| Product colour: | Black, Orange |
|---|---|
| Weight: | 0.176 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Digital camera Kodak AZ255 20 MP with 25x optical zoom
SKU:
11552763
In stock