Showing all 2 results
Filter by price
Nivona
Combi coffee maker Nivona 2.2 L NICR 799
SKU:
4773266
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Product type: | Combi coffee maker |
| Water tank capacity: | 2.2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Nivona NICR 820 1.8 L Semi-auto Coffee maker
SKU:
3552998
In stock
695,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |