Showing 1–12 of 43 results
Filter by price
Philips
2-in-1 stick vacuum Philips 7000 series XW7263/11, cordless 21.6V, 30 min runtime, 0.45 L bagless bin, motorized brush
SKU:
11535127
In stock
| Cleaning type: | Dry&Wet |
|---|---|
| Dust capacity: | 0.45 L |
Air Purifier Philips 65 m² AC0921/14
SKU:
11167384
In stock
| Product colour: | Beige |
|---|---|
| Weight: | 2.5 kg |
Cylinder vacuum cleaner Philips 2000 series FC8244/09 — 750 W, 3 L dust bag, allergy filter
SKU:
2077051
In stock
| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 750 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 3 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 3000 series FC9330/09
SKU:
11442344
In stock
| Product colour: | Red, Grey, Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 650 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 3000 series FC9333/09
SKU:
303252
In stock
97,99 €| Product colour: | Black, Blue, Grey, Violet |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 5000 series FC9556/09 — 750 W, 1.5 L, blue, 4.5 kg
SKU:
2088506
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Maximum input power: | 750 W |
| Dust capacity: | 1.5 L |
Cylinder vacuum Philips 5000 series FC9557/09
SKU:
4364095
In stock
| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 5000 series FC9557/09 — bagless, 1.5 L, 900 W, HEPA13, 9 m radius
SKU:
11242888
In stock
179,99 €| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 8000 series XD8142/12 — 900 W, 4 L bag, HEPA, 12 m radius
SKU:
10894909
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 5.4 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips PowerPro Expert FC9747/09
SKU:
11242392
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Bare floor, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 2 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips PowerPro Expert FC9747/09 — 900 W, 2 L bagless, HEPA, black
SKU:
4346498
In stock
211,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Bare floor, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 2 L |
| Proper use: | Home |
Electric kettle Philips 1.5L 2400W White
SKU:
60078
In stock
215,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Power: | 2400 W |