Showing all 6 results
Filter by price
Razer
Headset Razer BlackShark V3 Pro
SKU:
11521913
In stock
228,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.367 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Razer Kaira Pro
SKU:
3980942
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.365 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.3 m |
Headset Razer Kaira Pro for PlayStation
SKU:
4756080
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 0.368 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Razer Kraken V3 Pro
SKU:
4483181
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.366 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 1.3 m |
Headset Razer Kraken V4 Pro
SKU:
11131173
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.397 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Portable game console Razer Edge 17.3 cm 128 GB
SKU:
10647526
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.401 kg |
| Platform: | Razer Edge |
| Card reader integrated: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Video game included: | No |