Showing 13–23 of 23 results
Filter by price
Sage
Electric kettle Sage the Soft Top Luxe SKE735SHY — 1.7 L, 2400 W, Grey, stainless steel, cordless
SKU:
4616217
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Sage the Tea Maker 1.5 L 2400 W Silver
SKU:
3487749
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|
Espresso machine Sage 2 L Barista Pro
SKU:
4507570
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage 2 L The Barista Express Impress
SKU:
10945101
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 10.98 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage 2.5 L Oracle Touch
SKU:
4377805
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
| Coffee beans capacity: | 280 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage 2.5 L SES990BST4EEU1
SKU:
11000453
In stock
| Product colour: | Grey, Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
| Coffee beans capacity: | 280 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage SES876SST4EEU1 – Sage semi‑automatic espresso maker
SKU:
12082739
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso Machine Sage SES990NRE – Sage 2601010061 pressure espresso maker
SKU:
12016372
In stock
Espresso machine Sage SES995BTR4EEU1 semi‑auto with built‑in grinder, 2 L water tank, 340 g bean hopper, 2‑cup capacity, 2300 W, black
SKU:
12247032
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 340 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage The Bambino Plus 1.9 L SES500BSS4EEU1
SKU:
3550335
In stock
| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.9 L |
Espresso machine Sage the Oracle 2.5 L SES980BSS4EEU1
SKU:
2084494
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |