Showing 73–84 of 105 results
Filter by price
Samsung
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9″ 2 GHz 6 GB 128 GB OS
SKU:
11565553
In stock
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2112 x 1320 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Internal memory: | 6 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.524 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9″ 2 GHz 8 GB 256 GB OS
SKU:
11566524
In stock
325,99 €| Battery endurance in cycles: | 2000 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2112 x 1320 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.524 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4″ Moonstone Grey, 2.8 GHz (boost 3.4 GHz), 12 GB RAM, 256 GB, Wi‑Fi, AMOLED
SKU:
11098203
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 12.4 “ |
| Display resolution: | 2800 x 1752 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.571 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 11″ — 12 GB RAM, 128 GB storage, Wi‑Fi 6E, 5G, IP68, AMOLED
SKU:
11563630
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.471 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 11″ Dynamic AMOLED 2X, Snapdragon 865, 8GB RAM, 256GB, IP68
SKU:
11563632
In stock
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 5G Enterprise Edition, Mediatek Dimensity 9400+, 12 GB RAM, 128 GB, 11″ (27.9 cm), Wi‑Fi 6E, Grey
SKU:
11669323
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.471 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G SM-X806B — 12.4″ OLED, Snapdragon SM8450 2.99 GHz, 8 GB RAM, 128 GB, Wi‑Fi 6E, Android 12, Silver
SKU:
4601971
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
|---|---|
| Display diagonal: | 12.4 “ |
| Display resolution: | 2800 x 1752 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 12 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.572 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X800 — 12.4″ OLED, 256 GB, 8 GB RAM, Snapdragon, Wi‑Fi 6E, Android 12, Silver
SKU:
4771235
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
|---|---|
| Display diagonal: | 12.4 “ |
| Display resolution: | 2800 x 1752 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Operating system installed: | Android 12 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.567 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab SM-X520 10.9″ Exynos 1580 8 GB RAM 128 GB Blue IP68
SKU:
11389368
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab SM-X520 10.9″ Exynos, 12 GB RAM, 256 GB, IP68, Blue
SKU:
11389369
In stock
414,99 €| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Television Samsung GU55U7099FU 55″ 4K Ultra HD LED 3840×2160
SKU:
11559152
In stock
480,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
Television Samsung GU55U8099FU 55″ 4K Ultra HD LED 3840 x 2160
SKU:
11521299
In stock
470,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 79 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |