Showing all 3 results
Filter by price
Sharp
Television Sharp 55GL4060E 55″ 4K Ultra HD LCD 3840 x 2160
SKU:
10903154
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LCD |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 74 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
Television Sharp 55GR8265E 55″ Smart TV Google TV UHD
SKU:
11045452
In stock
551,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 151 kWh |