Showing all 3 results
Filter by price
Thomas
Cylinder vacuum Thomas 786532
SKU:
419999
In stock
292,99 €| Product colour: | White, Green |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 7.5 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1700 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum THOMAS Aqua + Pet & Family 1.8 L — dry & wet, 1700 W, orange/grey
SKU:
11072505
In stock
| Product colour: | Grey, Orange |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 8.2 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1700 W |
| Dust capacity: | 1.8 L |
| Proper use: | Home |
Drum vacuum Thomas Inox 1530
SKU:
1428983
In stock
168,99 €| Product colour: | Black, Red, Stainless steel |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 8.4 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1500 W |
| Proper use: | Home |