Showing all 2 results
Filter by price
Tornado
TORNADO Frameless 55 Inch 4K Google Smart TV DLED Flat Screen
SKU:
11156983
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 140 kWh |
TORNADO Frameless 65 Inch 4K Google Smart TV DLED Flat Screen
SKU:
11156984
In stock
| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 102 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 154 kWh |