Showing 1–12 of 73 results
Filter by price
Filter by brands
Robot Lawn Mowers
Mammotion | Mower Yuka Mini 2 800
SKU:
12229189
In stock
MOVA ViAX 500 Robotic Lawn Mower, 500 m² Coverage, 20 cm Cutting Width
SKU:
12422526
In stock
796,99 €| Product colour: | Black, Red, Grey |
|---|---|
| Weight: | 10 kg |
| Type: | Robotic lawn mower |
| Power source: | Battery |
| Cutting width: | 200 mm |
| Minimum cutting height: | 20 mm |
| Maximum cutting height: | 60 mm |
Roborock RockNeo Q105 robotic lawn mower, 2WD, 500 m², RTK + VSLAM, 22 cm cutting width, 2–6 cm height
SKU:
12257067
In stock
Robot lawn mower AYI A1 600i — for up to 600 m², brushless motor, 60 min runtime, 37% slope, IPX4, WiFi app
SKU:
4128569
In stock
561,99 €| Type: | AYI |
|---|
Robot lawn mower BLAUPUNKT RL5010
SKU:
12016197
In stock
| Type: | BLAUPUNKT |
|---|
Robot lawn mower Ecovacs GOAT O600 RTK — 600m², Wire-free Setup, Multi-fusion RTK Navigation
SKU:
12093892
In stock
| Product colour: | Black, Grey |
|---|---|
| Weight: | 10.4 kg |
| Type: | Robotizēts zāles pļāvējs |
| Power source: | Baterija |
| Cutting width: | 190 mm |
| Minimum cutting height: | 30 mm |
| Maximum cutting height: | 80 mm |
Robot Lawn Mower GARDENA SILENO life 1500 m² 15108-35
SKU:
10994307
In stock
Robot lawn mower GARDENA smart SILENO free for up to 1000 m², model 19925-24
SKU:
12066108
In stock
1.361,99 €Robot lawn mower GARDENA smart SILENO sense for up to 600 m², robotic mower, model 19942-32
SKU:
12096891
In stock
Robot lawn mower GRUNDER KC8B102-A — 22 cm cutting width, 4 Ah battery
SKU:
11277009
In stock
Robot lawn mower NAC RLM-1000-APP with AI camera, autonomous robotic mower
SKU:
12264526
In stock











