Showing 61–72 of 99 results
Filter by price
Filter by brands
Televisions
Television Samsung QE75QN85CAT 75″ 4K Ultra HD Neo QLED Mini LED Tizen DVB-C/S2/T2 Wi‑Fi Silver
SKU:
8930142
In stock
2.156,99 €| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Silver |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | Neo QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 218 kWh |
Television Samsung QE85QN77F 85″ Neo QLED 4K UHD, Mini LED, Tizen OS, 120 Hz
SKU:
11583766
In stock
1.945,99 €| Display diagonal: | 85 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | Neo QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 215.9 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 127 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 300 kWh |
Television Samsung TQ50Q7FAAU 50″ 4K Ultra HD QLED 3840×2160
SKU:
11613513
In stock
553,99 €| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Tizen |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 125 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 69 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 112 kWh |
Television Sharp 55GL4060E 55″ 4K Ultra HD LCD 3840 x 2160
SKU:
10903154
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LCD |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 74 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 118 kWh |
Television Sharp 55GR8265E 55″ Smart TV Google TV UHD
SKU:
11045452
In stock
551,99 €| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 151 kWh |
Television Sony K-75XR5 75″ 4K Ultra HD QD-Mini LED 3840 x 2160
SKU:
11485654
In stock
| Display diagonal: | 75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Android TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Energy efficiency class (HDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 78 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 106 kWh |
Television TCL 55Q7C 55″ 4K Ultra HD QD-Mini LED 2600 cd/m²
SKU:
11617192
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 140 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 76 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 242 kWh |
Television TCL 65″ P79K QLED 4K Ultra HD (3840 x 2160), Google TV, 65″/165 cm, HDR10+, HDMI 2.1, 3x HDMI
SKU:
11452876
In stock
460,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 165 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 95 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
Television TCL 98″ Q6C 4K Ultra HD QD-Mini LED 3840×2160, Google TV, 2.1ch, HDR10+
SKU:
11614287
In stock
1.812,99 €| Display diagonal: | 98 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 249 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 155 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 290 kWh |
Television Thomson 50QG7C14 50″ 4K Ultra HD QLED Pro 3840 x 2160
SKU:
10965024
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED Pro |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
Television Toshiba 50UV3463DG 50″ 4K Ultra HD DLED 3840 x 2160
SKU:
11382998
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 104 kWh |
Thomson 43MG7C15 43″ (109.2 cm) 4K Ultra HD QD‑Mini LED Smart TV, Google TV, 3840×2160, 320 cd/m², Black
SKU:
12132204
In stock
546,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 53 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 54 kWh |















