Showing 1825–1836 of 2011 results
Filter by price
Filter by brands
3M3M 2
AcerAcer 16
AcezoneAcezone 1
AcopinoAcopino 2
AdlerAdler 1
AEGAEG 15
AENOAENO 1
AFTERSHOKZAFTERSHOKZ 1
AGFAAGFA 1
AGFEOAGFEO 1
AGMAGM 1
AlessiAlessi 5
ALLNETALLNET 2
AllviewAllview 1
AmazfitAmazfit 12
AmewiAmewi 65
AmicaAmica 8
AnkerAnker 6
APCAPC 1
AppleApple 177
Arcade1upArcade1up 1
ArieteAriete 1
AsusAsus 23
Audio-TechnicaAudio-Technica 1
Austrian AudioAustrian Audio 1
AvancaAvanca 1
AvantoneAvantone 1
AyiAyi 1
Bang & OlufsenBang & Olufsen 4
BaratzaBaratza 8
BauknechtBauknecht 1
BeatsBeats 2
BekoBeko 22
BeyerdynamicBeyerdynamic 9
BialettiBialetti 2
BissellBissell 8
BitmatBitmat 1
Black SharkBlack Shark 1
Blackmagic DesignBlackmagic Design 1
BlackviewBlackview 5
BladeBlade 3
BlaupunktBlaupunkt 3
BomannBomann 3
BoschBosch 43
BoseBose 7
BrandtBrandt 1
BraunBraun 2
BrewistaBrewista 3
CampfireCampfire 1
CandyCandy 12
CanonCanon 26
CaptivaCaptiva 24
CardoCardo 3
CarreraCarrera 10
CasoCaso 12
CecotecCecotec 4
CHiQCHiQ 6
CiscoCisco 6
CloerCloer 2
ComandanteComandante 9
Concept SolutionConcept Solution 6
CorsairCorsair 1
CrestronCrestron 1
DEDRADEDRA 1
DellDell 15
DelonghiDelonghi 23
DevialetDevialet 1
DewaltDewalt 6
DidiesseDidiesse 2
DoroDoro 1
DreameDreame 17
DreamgearDreamgear 1
DualitDualit 2
DumelDumel 1
DysonDyson 6
EcovacsEcovacs 15
EinhellEinhell 3
ElectroluxElectrolux 32
EnergizerEnergizer 2
EposEpos 8
ETAETA 4
EufyEufy 6
EurekaEureka 11
EvolveoEvolveo 2
EzvizEzviz 4
FellowFellow 9
FiiOFiiO 3
FlexFlex 1
FossibotFossibot 1
FujifilmFujifilm 23
GaggiaGaggia 5
GardenaGardena 11
GastrobackGastroback 6
GetacGetac 1
GigabyteGigabyte 32
GigasetGigaset 1
GoogleGoogle 9
GorenjeGorenje 10
GraefGraef 12
GreenworksGreenworks 3
GrunderGrunder 1
HamaHama 9
HarioHario 2
Harman KardonHarman Kardon 1
HEDD AudioHEDD Audio 1
HiBREWHiBREW 1
HIFIMANHIFIMAN 2
HiKOKIHiKOKI 3
HimotoHimoto 3
HiroHiro 2
HisenseHisense 12
HMDHMD 1
HonorHonor 1
HooverHoover 1
HotpointHotpoint 2
HotwavHotwav 3
HPHP 34
Hp PolyHp Poly 9
HuaweiHuawei 22
HyperkinHyperkin 1
HyteraHytera 2
IGETIGET 1
iMiniMin 1
ImouImou 1
IndesitIndesit 1
Insta360Insta360 1
InterphoneInterphone 1
iRobotiRobot 6
JabraJabra 37
JamaraJamara 4
JataJata 1
JBLJBL 1
JimmyJimmy 2
JuraJura 3
KandaoKandao 2
KarcherKarcher 24
KeineKeine 3
KenwoodKenwood 1
KitchenAidKitchenAid 19
KodakKodak 18
KrossKross 1
KrugerKruger 1
KrupsKrups 5
La MarzoccoLa Marzocco 9
LavorLavor 1
LEAN SportLEAN Sport 4
LeanToysLeanToys 4
LelitLelit 5
LenovoLenovo 26
LGLG 21
LogitechLogitech 9
LucidSoundLucidSound 1
MakitaMakita 9
MammotionMammotion 1
MedionMedion 3
MelittaMelitta 5
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
MicrosoftMicrosoft 10
MideaMidea 3
MidlandMidland 1
MilleniumMillenium 2
MoccamasterMoccamaster 1
MonopriceMonoprice 2
MOONDROPMOONDROP 4
MotorolaMotorola 16
MovaMova 10
MSIMSI 8
NACNAC 3
NeoNeo 1
NespressoNespresso 2
NikonNikon 4
NilfiskNilfisk 5
NinjaNinja 1
NintendoNintendo 25
NivonaNivona 2
No NameNo Name 6
NokiaNokia 1
NothingNothing 1
NTTNTT 2
NubiaNubia 1
NumaticNumatic 1
OEMOEM 29
OlympusOlympus 4
OM SYSTEMOM SYSTEM 2
OnePlusOnePlus 4
OppoOppo 2
OukitelOukitel 5
OutinOutin 2
PanasonicPanasonic 26
PentaxPentax 4
PeugeotPeugeot 1
PhilipsPhilips 43
PlaionPlaion 1
PlayStationPlayStation 1
PoltiPolti 1
Queen of AudioQueen of Audio 1
Quick MillQuick Mill 1
RastarRastar 1
RazerRazer 6
RealmeRealme 4
RefleXionRefleXion 2
RitterRitter 2
RobomowRobomow 1
RoborockRoborock 27
RocketRocket 1
RogerRoger 3
RommelsbacherRommelsbacher 2
RosiwitRosiwit 1
RowentaRowenta 1
Russell HobRussell Hob 1
SaecoSaeco 1
SageSage 23
SamsungSamsung 105
SaramonicSaramonic 2
SBoxSBox 1
SegwaySegway 8
SenaSena 2
SencorSencor 5
SennheiserSennheiser 11
SeverinSeverin 3
SharkShark 3
SharpSharp 3
ShokzShokz 4
ShureShure 4
SiemensSiemens 9
SikuSiku 2
SmartSmart 1
SmegSmeg 30
SolacSolac 1
SolisSolis 2
SonySony 40
SoundcoreSoundcore 1
SourcingSourcing 1
SpheroSphero 1
Spin MasterSpin Master 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
Steel SeriesSteel Series 3
SteltonStelton 2
StigaStiga 4
StrongStrong 3
T1AT1A 1
TchiboTchibo 1
TCLTCL 10
TechnaxxTechnaxx 1
TeesaTeesa 1
TefalTefal 1
TekaTeka 2
TelesinTelesin 1
TeqcycleTeqcycle 2
TerraTerra 1
TeufelTeufel 1
ThomasThomas 3
ThomsonThomson 6
TimemoreTimemore 8
TinecoTineco 2
TornadoTornado 2
ToshibaToshiba 6
TP-LinkTP-Link 1
TristarTristar 2
UlefoneUlefone 15
UnihertzUnihertz 1
ValveValve 2
VariaVaria 2
ViledaVileda 1
ViomiViomi 1
VtechVtech 1
WhirlpoolWhirlpool 23
WilfaWilfa 1
WorxWorx 13
XiaomiXiaomi 44
YashicaYashica 4
YealinkYealink 6
ZacoZaco 1
ZassenhausZassenhaus 9
ZebraZebra 4
ZelmerZelmer 2
ZteZte 3
ZwillingZwilling 2
Shop
Television TCL 55Q7C 55″ 4K Ultra HD QD-Mini LED 2600 cd/m²
SKU:
11617192
In stock
| Display diagonal: | 55 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | F |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 140 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 76 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 242 kWh |
Television TCL 65″ P79K QLED 4K Ultra HD (3840 x 2160), Google TV, 65″/165 cm, HDR10+, HDMI 2.1, 3x HDMI
SKU:
11452876
In stock
460,99 €| Display diagonal: | 65 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 165 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 95 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 160 kWh |
Television TCL 98″ Q6C 4K Ultra HD QD-Mini LED 3840×2160, Google TV, 2.1ch, HDR10+
SKU:
11614287
In stock
1.812,99 €| Display diagonal: | 98 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Energy efficiency class: | E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Metallic |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 249 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 155 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 290 kWh |
Television Thomson 50QG7C14 50″ 4K Ultra HD QLED Pro 3840 x 2160
SKU:
10965024
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QLED Pro |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 64 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
Television Toshiba 50UV3463DG 50″ 4K Ultra HD DLED 3840 x 2160
SKU:
11382998
In stock
| Display diagonal: | 50 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Product colour: | Black |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | DLED |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 104 kWh |
Teqcycle HP Elitebook 840 G8 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 35.6 cm (14″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Nordic Silver
SKU:
11569947
In stock
592,99 €| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i5-1145G7 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.32 kg |
| Product colour: | Silver |
Thomson 43MG7C15 43″ (109.2 cm) 4K Ultra HD QD‑Mini LED Smart TV, Google TV, 3840×2160, 320 cd/m², Black
SKU:
12132204
In stock
546,99 €| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | QD-Mini LED |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 53 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
Thomson 43UG4S15 43″ (109.2 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV, Direct-LED, Google TV, Wi‑Fi, Black
SKU:
11689634
In stock
| Display diagonal: | 43 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2160 |
| Operating system installed: | Google TV |
| Product colour: | Black |
| Wi-Fi: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | LED |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 50 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 51 kWh |
Top-load washing machine Electrolux EW2TN5261FP, 6 kg, 1200 RPM, 42 L drum, white
SKU:
10917905
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Top-load washing machine Electrolux EW6TN4062P, 6 kg, 1000 rpm, 40 L/cycle, 890x400x600 mm, white
SKU:
4612986
In stock
474,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLR 6240S EN/N — 6 kg, 1200 RPM, C class, 42 L drum, White
SKU:
11020266
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 56 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLR 65230SS — 6.5 kg, 1200 RPM, white
SKU:
3674878
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 6.5 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 77 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 66 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |