Showing 1–12 of 15 results
Filter by price
AEG
AEG FSB72907P Fully built-in Dishwasher, 14 place settings, 44 dB
SKU:
4440715
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | Auto, Eco, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE62417P Semi built-in Dishwasher 9 Place Settings 44 dB
SKU:
3673973
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 9 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min 60°C, 90min 60°C, Quick, Eco 50°C, 160min 60°C |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE72517P Fully built-in Dishwasher, 10 place settings, 46 dB
SKU:
3679288
In stock
400,99 €| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | E |
| Noise level: | 46 dB |
| Product size: | Šaurs (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick 30min 40°C |
| Floor indicator light: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
AEG FSE73507P Fully built-in Dishwasher, 10 place settings, 44 dB
SKU:
4614438
In stock
400,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Noise level: | 44 dB |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Number of place settings: | 10 place settings |
| Dishwashing programs: | Auto |
| Delayed start timer: | Yes |
AEG LFR73864BE Washing Machine Front-load 8 kg
SKU:
10499436
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 79.5 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1600 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 42 kWh |
| Height: | 847 mm |
| Depth: | 576 mm |
| Width: | 597 mm |
Built-in dishwasher AEG FSB53927Z — 14 place settings, 42 dB, 60 cm, 7 programs, AirDry
SKU:
2111723
In stock
| Drying system: | Hot air |
|---|---|
| Energy efficiency class: | D |
| Noise level: | 42 dB |
| Product size: | Pilna lieluma (60 cm) |
| Number of place settings: | 14 place settings |
| Number of washing programs: | 7 |
| Dishwashing programs: | 60min 60°C, 90min 60°C, 160min 60°C, Auto, Eco 50°C, Glass/delicate, Quick |
| Delayed start timer: | Yes |
| Floor indicator light: | Yes |
Front-load washing machine AEG 8000 Series LFR83844VE, 8 kg, 1400 rpm, depth 63.1 cm, Energy class A
SKU:
7082825
In stock
544,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washer dryer AEG L9WEF80690 front-load freestanding 6 kg wash & dry, 1551 RPM, heat pump, white
SKU:
11687045
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1551 RPM |
| Height: | 867 mm |
| Depth: | 631 mm |
| Width: | 596 mm |
| Drying system: | Heat pump |
Washer-Dryer AEG LWR98165NXE, 9 kg
SKU:
11408219
In stock
| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washer-dryer combo AEG L9WAN61BCE — 10 kg wash / 6 kg dry, 1600 rpm, depth 63.6 cm, Energy class B
SKU:
11409420
In stock
1.085,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|