Showing all 12 results
Filter by price
Amazfit
Smartwatch Amazfit Active Max round AMOLED 1.5″ 480×480 Touchscreen 64MB RAM 4GB 658mAh Black
SKU:
11672459
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Plastic, Aluminium |
Smartwatch Amazfit Balance 2 1.5″ AMOLED GPS Wi-Fi 668 mAh
SKU:
11512278
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Grey |
| Watch case material: | Glass Fiber Reinforced Polymer (GFRP), Aluminium |
| Weight: | 0.043 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit Balance 3.81 cm AMOLED Black
SKU:
10643490
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Mobile network connection: | No |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Polymer, Aluminium |
| Watch case size: | 46 |
| Weight: | 0.035 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit Balance 3.81 cm AMOLED Grey
SKU:
10643489
In stock
| Band colour: | Multi |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Mobile network connection: | No |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Grey |
| Watch case material: | Polymer, Aluminium |
| Watch case size: | 46 |
| Weight: | 0.035 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit T-Rex 3 — 1.5″ AMOLED, 480×480, GPS, Wi‑Fi, 700 mAh, 100 m waterproof, black
SKU:
11096133
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Polymer, Stainless steel |
| Weight: | 0.0683 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit T-Rex 3 AMOLED 1.5″ GPS 700 mAh
SKU:
11305014
In stock
| Band colour: | Grey |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Stainless steel |
| Watch case material: | Polymer, Stainless steel |
| Weight: | 0.0683 kg |
Smartwatch Amazfit T-Rex 3 Lava AMOLED 1.5″ GPS 700 mAh
SKU:
11248896
In stock
| Band colour: | Orange |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black, Stainless steel |
| Watch case material: | Stainless steel, Polymer |
| Weight: | 0.0683 kg |
Smartwatch Amazfit T-rex 3 Pro 1.32″ AMOLED 44mm GPS Gold
SKU:
11635024
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.32 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Gold |
| Watch case material: | Polymer, Titanium |
| Watch case size: | 44 |
| Weight: | 0.0468 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit T-Rex 3 Pro 1.5″ AMOLED GPS Waterproof Black
SKU:
11574248
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Polymer, Titanium |
| Watch case size: | 48 |
Smartwatch Amazfit T-rex 3 Pro 44 mm, 1.32″ AMOLED 466×466, 16 GB, 64 MB RAM, GPS, Wi‑Fi, waterproof 45 m, Gold case, Grey silicone band
SKU:
11649384
In stock
| Band colour: | Grey |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.32 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Gold |
| Watch case material: | Polymer, Titanium |
| Watch case size: | 44 |
| Weight: | 0.0468 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit T-Rex Ultra — 1.39″ AMOLED, GPS, Wi‑Fi, 500 mAh, Stainless Steel Case, Khaki Silicone Band
SKU:
10864810
In stock
| Band colour: | Khaki |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.39 “ |
| Mobile network connection: | No |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Khaki, Stainless steel |
| Watch case material: | Stainless steel |
| Weight: | 0.089 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Smartwatch Amazfit T‑rex 3 Pro 44 mm AMOLED 1.32″ 466×466 Touchscreen Wi‑Fi GPS 640 mAh Black
SKU:
11661152
In stock
| Band colour: | Black |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.32 “ |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Polymer, Titanium |
| Watch case size: | 44 |
| Weight: | 0.0468 kg |
| Wi-Fi: | Yes |