Showing 145–156 of 177 results
Filter by price
Apple
Tablet Apple iPad 11-inch 11″ A16 512GB iPadOS 18
SKU:
11355805
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.477 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air 11″ M3 8GB 128GB iPadOS
SKU:
11392551
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air M3 8GB 128GB iPadOS
SKU:
11356712
In stock
744,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air M3 8GB 128GB iPadOS
SKU:
11355830
In stock
720,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air M3 8GB 256GB iPadOS
SKU:
11356704
In stock
694,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Purple |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air M3 8GB 256GB iPadOS
SKU:
11355821
In stock
826,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air M3 8GB RAM 128GB iPadOS
SKU:
11356711
In stock
768,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11-inch Air M3 8GB RAM 128GB iPadOS
SKU:
11362036
In stock
814,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Purple |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad 11″ 128 GB, A16 chip, iPadOS 18, Pink, IPS 2360×1640, USB-C
SKU:
11356673
In stock
340,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Pink |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.477 kg |
Tablet Apple iPad 11″ 128 GB, A16 chip, iPadOS 18, Yellow, Wi‑Fi 6, USB-C
SKU:
11356672
In stock
371,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Yellow |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.477 kg |
Tablet Apple iPad 11″ A16 512GB iPadOS 18 Pink
SKU:
11356718
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Pink |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.477 kg |
Tablet Apple iPad 128 GB 11″ A16 iPadOS 18
SKU:
11356676
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.477 kg |











