Showing 157–168 of 177 results
Filter by price
Apple
Tablet Apple iPad 128 GB 11″ A16 iPadOS 18 Blue
SKU:
11356670
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.477 kg |
Tablet Apple iPad 5G 10.9″ A14 256 GB iPadOS 16
SKU:
8549428
In stock
| Display diagonal: | 10.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 16 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Pink |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Weight: | 0.481 kg |
Tablet Apple iPad 5G 10.9″ A14 256GB iPadOS 16
SKU:
9786266
In stock
| Display diagonal: | 10.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 16 |
| Processor family: | Apple |
| Product colour: | Yellow |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Weight: | 0.481 kg |
Tablet Apple iPad Air 11-inch Wi‑Fi 256GB — M3, 8GB RAM, 2360×1640 LED, Space Grey
SKU:
11355803
In stock
802,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad Air 11″ (27.9 cm) M4, 128 GB, 12 GB RAM, 5G, Wi‑Fi 7, Blue
SKU:
12011854
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 26 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.465 kg |
Tablet Apple iPad Air 11″ M3 8GB 256GB iPadOS 18
SKU:
11357666
In stock
709,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.46 kg |
Tablet Apple iPad Air 11″ Wi‑Fi + Cellular 128GB, Apple M4, 12GB RAM, 11-inch LED 2360×1640, 5G, Purple
SKU:
12088381
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 26 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Purple |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.465 kg |
Tablet Apple iPad Air 11″ Wi‑Fi + Cellular 128GB, M4, 12GB RAM, 11-inch LED 2360×1640, 5G, Starlight
SKU:
12088407
In stock
765,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 11 “ |
| Display resolution: | 2360 x 1640 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 26 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.465 kg |
Tablet Apple iPad Air 13-inch M3 8GB 128GB iPadOS
SKU:
11355488
In stock
757,99 €| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 13 “ |
| Display resolution: | 2732 x 2048 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Purple |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.616 kg |
Tablet Apple iPad Air 13-inch M3 8GB RAM 128GB iPadOS
SKU:
11355424
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 13 “ |
| Display resolution: | 2732 x 2048 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.616 kg |
Tablet Apple iPad Air 13″ M3 8GB 128GB iPadOS
SKU:
11351204
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 13 “ |
| Display resolution: | 2732 x 2048 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Purple |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.617 kg |
Tablet Apple iPad Air 13″ M3 8GB 128GB iPadOS
SKU:
11358385
In stock
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
|---|---|
| Display diagonal: | 13 “ |
| Display resolution: | 2732 x 2048 |
| Energy efficiency class: | G |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP42 |
| Mobile network connection: | No |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Operating system installed: | iPadOS 18 |
| Processor family: | Apple M |
| Product colour: | Beige |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.616 kg |











